KALLIS, ABIELLUME VÄLISMAAL!

KALLIS, KAS ABIELLUME? KALLIS, KAS TULED MULLE NAISEKS?

Kas Teil on käinud peast läbi mõte, et äkki abielluks hoopis kuskil mujal ning totaalselt teisel moel. ?

Imelisel SANTORINI SAAREL, Kreekas

Lummavas TOSKAANA  veinimõisas, Itaalias

Mererannal Hawaai`l, Filipiinidel, Floridas, Mehikos

Jäisel ISLAND`il

Mägises Norras või romantilises PARIISIS

 

Selline mõte käis läbi mõnel eriti romantilised puhkusereisil, sõbra pulmas, elad juba praegu mõnes teises eksootilises riigis ehk isegi Hawaii`l. Põhjuseid ja mõtteid võib olla palju. Arvatavasti on neid pruutpaare palju kellel vähemalt korragi on selline mõte sähvatanud.

Paljud loobuvad juba eos – vaatavad ja sirvivad teiste pilte ja lugusid internetis, kuid siiski ei julge või ei taha rutiinist ja piiridest väljaastuda. Stiilis : Mis siis “meie pere ütleb?” Ahh, “mis nüüd siis meie?” Me olime ” ju kõigi oma sõprade ja sugulaste pulmas”, kuidas me nüüd neid ei kutsu?, Raha – ” meil ei jätku selleks raha”, Julgus/teadmatus – ” kuidas, mis ja ahh me ei oska neid asju ajada”…….

Minul on olnud au ja rõõm paljudes rahvusvahelistes pulmades. Nii fotograafina kui ka konsultandina. Minu pruutpaarideks on olnud belglased, kes abiellusid Soomes pisikesel saarel, sakslased kes olid aastaid tagasi õppinud Helsingi ülikoolis ja sõitsid ” salaja” kolmekesi, neil oli pisike tütar kaasas ning nii nad eelmise aasta 28 aprillil abiellusid.  Lisaks veel Rootsi – Soome paarid, Inglise peigmees ja Soome neiu, Austraalia peigmees ja Soome neiu, Soome pruut ja Indiast pärit noormees, kaks eestlast kes abiellusid soomes, Espoos mitte Eestis.  Eesti ja Norra sega paar, kes otustasid abielluda hoopis Hawaiil.

Nüüd uuringi neilt miks ja kuidas. Kus nad abiellusid, kellega ja kus riigis. Miks nad valisid ja korraldasid endale just sellised pulmad ning kas need olid ikka nende UNISTUSTE PULMAD.

Esimene intervjuu on valmis ja ootab avaldamist. See lugu räägib sellest, kuidas kaks suurepärast noort naist abiellusid romantilisel Hawaiil.

2016 aasta saab olema põnev.

Sõidan märtsis Mehikosse uurima, mis võimalus oleks kahel armunul sõita sinna ja abielluda sealsel türkiissinise veega rannal….. vaid kahekesi või ka suurema seltskonnaga….. luksuslikumalt või vaikselt ja rahulikult.

Aprilli lõpus ootab mind, aga juba Itaalia. Itaalia on vaieldamatult üks mu lemmik riikidest, sinna olen arvatavasti ka kõige rohkem reisinud nii töö kui puhkuse asjus. Sel aastal on tulemas pulmad imelises villas, mis asub Toskaana ja Umbria piiril.  Ootan juba põnevusega…..